Zespół

 

Zespół


 

 

 

 

krzysztof 

 

 

 

 

Krzysztof Błażyca prezes i koordynator projektów SORUDEO AFRICA. Zawodowo dziennikarz, fotoreporter. Od lat podejmuje temat krajów Afryki oraz misji, z akcentem na problemy społeczne i działania pomocowe. Członek Polskiego Towarzystwa Afrykanistycznego. Autor książek Tego drzewa nie zetniesz. Historie z czarami w tle oraz Krew Aczoli. Dziesięć lat po zapomnianej wojnie w Ugandzie (Grand Prix Mediatravel 2017; Nagroda Polskiego Towarzystwa Afrykanistycznego 2017). Publikacje m.in.: Gość Niedzielny, Misyjne drogi, Poznaj Świat, Familia, W drodze, National Mirror (Kenia).

 

 

 

 

 

 rafał

 

 

 

 

Rafał Przybysz filar prawny SORUDEO AFRICA. Zawodowo adwokat. Specjalizuje się w prowadzeniu inwestycji budowlanych z wielu branż, obsłudze prawnej i koordynacji zespołów doradców przy inwestycjach mieszkaniowych, komercyjnych, wielkopowierzchniowych. Uczestniczy w organizowaniu projektów start-up’ów na rynku polskim i brytyjskim. Zajmuje się także doradztwem w zakresie dofinansowania rozwoju nowych technologii i nadzorem prawnym zespołów wdrażających projekty IT. Pasjonat survivalu i żeglarstwa.

 

 

 

 

 

 joanna 

 

 

 

 

Joanna Janisz - Hezron korordynuje projekty medyczne i edukacyjne SORUDEO AFRICA. Zawodowo lekarka. W zakresie medycyny interesuje się pediatrią i anastezjologią. Od 2017 do 2021 działała w fundacji AfricaMed. Od dawna marzyła o pracy szpitalu w Afryce i wraz z przyjajciółkami lekarkami mogła spełnić to marzenie wyjeżdżając w 2018 do Szpitala Misyjnego Mugana w Tanzanii, gdzie wyjeżdżała potem jeszcze dwukrotnie. "W Afryce przekonałam się, że pomaganie tam na miejscu ma sens i chciałabym dalej pracować, żeby choć trochę ten świat mógł stawać się lepszy dla tych, którym jest najciężej".

 

 

 

 

 

 david

 

 

 

 

David Okullu prowadzi SORUDEO UGANDA, rozeznaje potrzeby pomocowe na północy Ugandy. Od 2016 r. proboszcz parafii Niepokalanego Serca Maryi w miejscowości Pabo, gdzie w czasie rebelii Lord's Resistance Army znajdował się największy w Afryce Wschodniej obóz dla uchodźców wewnętrznych. W latach 2013-2016 był wykładowcą  seminarium w Gulu, sekretarzem Gulu Archdiocesan Priests’ Association (GADPA). Członek zarządu Namokora Vocational Secondary School, St. Francis Central High School-Kalongo, oraz lokalnej Komisji Pojednania i Sprawiedlwości, rozwiązującej sporne kwestie (m.in. konflikty o ziemię)

 

 

FUNDACJA SORUDEO AFRICA

BANK PKO BP

Numer konta: 77 1020 2313 0000 3102 1064 2363

EU: PL 55 1020 2313 0000 3102 1064 2371

USD: PL 27 1020 2313 0000 3302 1064 2389

Szybki przelew: TUTAJ

menu
Instagram

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest SORUDEO AFRICA, siedziba: 40-085 Katowice, Mickiewicza 21.